Türkçe English

Hızlı Erişim


Bu Dergi DOI ve Crosscheck üyesidir


Yazı kabulüDergimize yazı kabulü artık sitemizin  sol tarafındaki menüde yer alan Makale Takip Sistemi üzerinden online olarak gerçekleştirilmektedir. Bu sebeple makale veya diğer yazılarını göndermek isteyenlerin öncelikle sisteme üye olmaları gerekmektedir. Sisteme üye olurken yazar sürekli kullandığı bir mail adresini kaydetmelidir. Çünkü bu mail adresi hem sisteme girerken kullanıcı adı olacak kaydedilmekte hem de yazının bütün süreçleriyle ilgili haberler sistem tarafından mail üzerinden yazara veya hakemlere iletilmektedir. Üye kayıt esnasında yazar kendi fotoğrafını jpeg formatında küçük boyutla (en fazla 50 kb) eklemelidir. Kayıt gerçekleştirildikten sonra üye tarafından mail onayı yapılmalı ve daha sonra yönetici onayı beklenmelidir (en geç 24 saat). Yönetici onayı gerçekleştirilince sistem tarafından maile üyeye bilgi verilmektedir.

Üye kaydı onaylandıktan sonra üye kendi kullanıcı adı ve şifresiyle Makale Takip Sistemine girilerek makale veya yazısını sisteme kaydetmelidir. Makaleler kaydedidilirken mutlaka Hitit Üniversites İlahiyat Fakültesi Dergisi Yayın ve Yazım İlekelerine uygun olarak hazırlanmalıdır.

Yazar yazısına ait bütün süreçleri sistemdentakip edebilmektedir.

Gelişmiş Arama


Duyurular

  2018 makale kabulü

  2018 Ocak-Haziran dönemi için makale kabulümüz devam etmektedir. Siz değerli akademisyenlerin/araştırmacıların makalelerini bekliyoruz.

   

   

            

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   Adres : Hitit Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dergisi Mimar Sinan Mah. 3. Cad. ÇORUM
Telefon : 0 (364) 2346358 Faks : 0 (364) 2346357
Eposta : ilafdergi@hitit.edu.tr

Web Yazılım & Programlama Han Yazılım Bilişim Hizmetleri