Türkçe English

Hızlı Erişim


Bu Dergi DOI ve Crosscheck üyesidir


Haberler

HİTİT ÜNİVERTSİTESİ İLAHİYAT FAKÜLTESİ DERGİSİ

Hitit Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dergisi hakemli ve bilimsel bir süreli yayın organıdır. Yılda iki sayı olarak yayımlanır. Dergide yayınlanan yazıların her türlü içerik sorumluluğu yazarlarına ait olup Fakültemizin kurumsal görüşünü yansıtmamaktadır. Yazılar yayıncı kuruluştan izin alınmadan kısmen veya tamamen bir başka yerde yayınlanamaz.

Fakülte Dergimiz 15 Temmuz Özel Sayı Çağrısı -16.01.2017 14:11:27
Haberin Devamı İçin Tıklayınız

Yazı kabulü -13.01.2017 20:47:14

Dergimize yazı kabulü artık sitemizin  sol tarafındaki menüde yer alan Makale Takip Sistemi üzerinden online olarak gerçekleştirilmektedir. Bu sebeple makale veya diğer yazılarını göndermek isteyenlerin öncelikle sisteme üye olmaları gerekmektedir. Sisteme üye olurken yazar sürekli kullandığı bir mail adresini kaydetmelidir. Çünkü bu mail adresi hem sisteme girerken kullanıcı adı olacak kaydedilmekte hem de yazının bütün süreçleriyle ilgili haberler sistem tarafından mail üzerinden yazara veya hakemlere iletilmektedir. Üye kayıt esnasında yazar kendi fotoğrafını jpeg formatında küçük boyutla (en fazla 50 kb) eklemelidir. Kayıt gerçekleştirildikten sonra üye tarafından mail onayı yapılmalı ve daha sonra yönetici onayı beklenmelidir (en geç 24 saat). Yönetici onayı gerçekleştirilince sistem tarafından maile üyeye bilgi verilmektedir.

Üye kaydı onaylandıktan sonra üye kendi kullanıcı adı ve şifresiyle Makale Takip Sistemine girilerek makale veya yazısını sisteme kaydetmelidir. Makaleler kaydedidilirken mutlaka Hitit Üniversites İlahiyat Fakültesi Dergisi Yayın ve Yazım İlekelerine uygun olarak hazırlanmalıdır.

Yazar yazısına ait bütün süreçleri sistemdentakip edebilmektedir.

Haberin Devamı İçin Tıklayınız

Haberlerin Tamamı

Gelişmiş Arama


Duyurular

  2017 makale kabulü

  2017/2 yılı 32. Sayı için makale kabulü, sona ermiştir. Bir sonraki sayı için makalelerinizi bekleriz

   

   

            

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   Adres : Hitit Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dergisi Mimar Sinan Mah. 3. Cad. ÇORUM
Telefon : 0 (364) 2346358 Faks : 0 (364) 2346357
Eposta : ilafdergi@hitit.edu.tr

Web Yazılım & Programlama Han Yazılım Bilişim Hizmetleri